02147768 شماره تماس

درباره ما

فروشگاه اینترنتی فروشگاه قطعات الکترونیک Microcell به عنوان زیر مجموعه شرکت مهندسی توسعه راهبردی انرژی پارس در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در راستای پر کردن خلا نبود منبعی جامع جهت رفع نیاز جامعه صنعتی کشور به سیستم های اتوماسیون، ابزار دقیق و قطعات الکترونیک با تمرکز بر ثبت سفارشات و درخواست ها فعالیت خود را آغاز کرد.

تیم مهندسی ما با ارائه‌ی خدمات تخصصی در زمینه‌های اتوماسیون صنعتی، ابزار دقیق، کالیبراسیون، طراحی و پیاده سازی سیستم مانیتورینگ ایستگاه های CNG, TBS, CGS با بیش از ۱۵ سال فعالیت در عرصه صنعت ایران در تلاش جهت رفع نیاز های فنی و ارائه بهترین خدمات به جامعه صنعتی کشور عزیزمان می‌باشد.

تجربیات فراوان اجرایی و فعالیت مستمر مجموعه انرژی پارس در بهره برداری و نگهداری در بخش های مختلف صنعت نفت و گاز موجب جلب رضایت و اعتماد مشتریان گرامی شده است.
ما در تیم میکروسل با در اختیار داشتن کادری مجرب با بهره‌مندی از تجربیات اجرایی فراوان همواره در تلاش هستیم با ارائه بهترین مشاوره‌‌های فنی، مشتریان را در جهت رفع نیازهای‌شان با در نظر گرفتن هزینه نهایی، نیاز به تعمیر و نگهداری و احتمال توسعه‌های بعدی سیستم همراهی کنیم.

این مجموعه همواره با افزایش کیفیت خدمات، کاهش هزینه‌های غیر موثر، ارائه قیمت مناسب، وقت شناسی در تحویل و همچنین ارائه خدمات پس از فروش سعی در جلب رضایت مشتری داشته و سعی دارد در واردات قطعات الکترونیک حرف اول در کشور را بزند.

 از بهترین راه های دسترسی به جزئیات قطعات الکترونیک و  ساده ترین راه که شخص بتواند اطلاعات کاملی از یک قطعه الکترونیکی  بدست بیاورد، مطالعه و بررسی دیتاشیت قطعه است. اکتفابه مطالعه دیتاشیت، اطلاعات و بینش کامل را در مورد نیازمندی های پروژه به کاربر یا طراح نمی دهد. این در حالیست که بسیاری از فروشگاه های آنلاین قطعات الکترونیک علاوه بر شناساندن و معرفی محصولات و قطعات الکترونیکی که شامل محتوای جزیی و کلی و درعین حال دیتاشیت آن قطعه است، این امکان را به شما می دهند که بتوانید محصولات مرتبط را پیدا کرده و با یکدیگر مقایسه نمایید. درصورتی که مطالعه ی صرف دیتاشیت به شما این امکان را نمی دهد.
مشاوره، واردات، تامین و توزیع قطعات الکترونیک و تجهیزات ابزار دقیق از معتبر ترین کمپانی های دنیا بخشی از خدماتی است که شرکت انرژی پارس، در فروشگاه آنلاین میکروسل افتخار ارائه آن را دارد.